11:46 23 Şubat 2019
Ankara 6°C
İstanbul 3°C
Canlı Yayın

  Hakkımızda

  Hakkımızda

  Yasal Bildirimler İçin
  Soyuznews adlı haber sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı kendinde benimsemiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeble, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir. Her hangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve TELİF konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri meslek birlikleri, soyuznewsbirlik@gmail.com mail adresinden  bize ulaşabilirler.
   
  Soyuznews'de yayımlanan haber, yazı, resim ve fotoğrafların FSEK ve Basın Kanunu'ndan kaynaklanan her türlü hakları alıntı yapılan ve kaynak kısmına yazılan kurum/kişi/yazara aittir. Soyuznews'e ait özel haber ve analizler , kaynak gösterilerek iktibas edilebilir.
   
  Soyuznews.com bir blog sitesidir. Ticari amaçla kurulmuş veya ticari amaç güden bir yayın organı değildir.Soyuznews blog sitesi ve içeriğindeki analizler ve yazılar yazan kişiyi bağlar.
   
  Soyuznews 2017 yılında kuruldu.
  SİTEMİZ SADECE İNTERNET ÜZERİNDEN YAYIN YAPMAKTADIR!